Biz Kimiz?

Hakkımızda

Evgören evden eve nakliyat firması 2001’de İstanbul da kurulmuş olup; İstanbul geneli evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, kurumsal taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, asansörlü eşya taşımacılığı, eşya depolama ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Bir araç beş personel ile çıktığı bu yolda; bugün filosunda beş (5) araç, yirmi beş (25) eğitimli personel, asansörlü taşıma aracı gibi her ihtiyaca cevap verebilecek kapasiteye sahip filosu ve deneyimli personellerinin verdiği özgüvenle çalışarak, her gün kendini bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren Evgören evden eve nakliyat firması, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen yılların deneyimini günümüz koşullarına uyarlayarak müşterilerine güven veren bir kalite sunar. Firmamız; geniş hizmet yelpazesi ve filosu ile müşterilerine kusursuz bir deneyim ve hizmet sağlar.

Vizyon & Misyon

Vizyon

  • Sektör ortalamasının üstündeki büyüme istikrarının sürdürülmesi,
  • Hizmet verdiği bölgelerde parmakla gösterilen hizmet anlayışı,
  • Düşük maliyetli firmalara denk nakliye maliyetleri,
  • Güven duyan, etrafındakilere gözü kapalı hizmetlerini tavsiye eden müşterileri,
  • Şirketten elde edeceği yararın şirkete kattığı değer ile orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personeli,
  • Tüm müşterilerinin ve çalışanlarının menfaatini birlikte gözeten, değişen çağa ayak uydurarak yenilikleri takip eden, müşteri memnuniyeti odaklı yönetim ilkelerini benimsemiş bir evden eve nakliye firması olmak.

Misyon

Nakliye sektöründe hizmet verdiği alanlar ve bölgelerde lider kimliği ile; taşınma ve eşya emniyeti, güvenilirliği, müşteri memnuniyeti, geniş araç filosu, hizmet kalitesi ile tercih edilen, Türkiye’de önde gelen ve faal bir nakliye şirketi olmak.

Politikalarımız